pl en ru
 •  

  Szyjemy dla Was!

  Del-Tex to firma z długoletnią tradycją. Jako wieloletni producent sukienek posiadamy niezbędne na tym rynku, wyczucie do zmieniających się trendów. Staramy się by nasze kolekcje były  modne ale również eleganckie. Wraz ze zmieniającym się czasem i modą jakość naszych wyrobów nie mija! Szyjemy dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i szykownie, niezależnie od wieku czy rozmiaru! Dla nas każda kobieta jest piękna. Jako wieloletni producent sukienek staramy się, z roku na rok urozmaicać naszą ofertę.
   

  Działamy dla Was

  Del- tex rozpoczął swoja działalność w 1989 r. Krawiectwem i szyciem ubiorów jako producent odzieży zajęliśmy się w 1992 r. Jako producent sukienek, zajęliśmy się tym , co jest naszą pasją. Działamy blisko miasta Łódź, niegdyś stolicy włókienniczego przemysłu. Działamy dla Was!
   
  Nasi Klienci to hurtownie i sklepy. Dostarczamy naszym Klientom sukienki uszyte z wysokiej jakości materiałów. Naszym znakiem rozpoznawczym, jako rzetelnego producenta sukienek, jest przestrzeganie terminów dostaw oraz atrakcyjne ceny!
   

  Wzór, krój, kolor

  Del -tex, producent sukienek to firma, która dba przede wszystkim o 3 podstawowe elementy: wzór, krój i kolor. Sukienki, tworzone do poszczególnych kolekcji odznaczają się bogactwem wyboru pośród różnych wzorów i kolorów. Każda Pani znajdzie coś dla siebie. Wiemy jak różne bywają gusta, dlatego nasza oferta wciąż się poszerza i zmienia.
   

  Nasza siedziba

  Del-tex producent sukienek znajduje się blisko Łodzi w Rzgowie.
  Mieścimy się przy ulicy Lucernianej 22.
   
  Posiadamy także stanowiska handlowe na terenie województwa łódzkiego:
  • Centrum Targowe” Ptak” w Rzgowie
  • Centrum Targowe „Medax” w Głuchowie
   
  Zapraszamy!

   

 • Nasze Stanowiska Handlowe